O nás

FITNESS

Gym pro všechny, kteří chtějí pracovat na svém těle a hlavně zdraví. Nejde pouze o trénování fyzické, ale i psychické…odolnost vůči stresu, relax pro vaši hlavu. Správným cvičením a samozřejmě stravováním se tak můžete bránit nežádoucímu nabírání na váze nebo stresu a preventivně si tak budovat pevné zdraví. Při realizaci fitcentra jsme zvolili svěží až agresivní a moderní styl, který vás dokáže příjemně naladit a také povzbudit ke zvýšení aktivity.

KARDIO CVIČENÍ

V našem Gymu se nacházejí 2 profesionální běžecké trenažéry, 2 cyklotrenažéry, 1 eliptický trenažér 1 veslovací trenažér a stepper, které patří k nejúčinějším prostředkům pro trénink kondice a celého kardiovaskulárního systému. Trénink chůze nebo pomalého běhu je vhodný především pro starší, netrénované osoby nebo osoby s nadměrnou hmotností.

FUNKČNÍ ZÓNA

Součástí našeho Gymu je veřejně přístupná funkční zóna, která umožňuje provádět širokou škálu posilovacích cviků. Místnost je ideálně koncipovaná k tréninku těla s vlastní váhou, strečinku, kruhovému tréninku atd.

OSOBNÍ TRENÉŘI

Samozřejmostí našeho Gymu je profesinální přístup ke klientům, kterým vždy doporučíme to NEJLEPŠÍ. Při klientově zájmu o osobní a individuální trénink naši licencovaní trenéři zhodnotí vaše fyzické předpoklady a sestaví vhodný tréninkový plán.