O nás

Jsme fitness centrum v Opavě – Kylešovicích v OC Žabka. Na cvičební ploše 380 m2 máme 36 profesionálních strojů NEW GENERATION od firmy LAX, 6 dřepovacích klecí, 9 kardio trenažérů včetně fitness schodů a cross zónu, kde pravidelně probíhají skupinové lekce. Samozřejmostí je nabušený bar s doplňky výživy a suplementy.

KARDIO CVIČENÍ

V našem Gymu se nacházejí 2x profesionální běžecké trenažéry, 2x cyklotrenažéry, 1x eliptický trenažér 1x veslovací trenažér, 1x stepper, 1x Airbike a 1x fitness schody, které patří k nejúčinějším prostředkům pro trénink kondice a celého kardiovaskulárního systému. Trénink chůze nebo pomalého běhu je vhodný především pro starší, netrénované osoby nebo osoby s nadměrnou hmotností.

FUNKČNÍ (CROSS) ZÓNA

Součástí našeho Gymu je veřejně přístupná funkční cross zóna, která umožňuje provádět širokou škálu posilovacích cviků. Místnost je ideálně koncipovaná k tréninku těla s vlastní váhou, strečinku, kruhovému tréninku atd. o rozloze 130 m2.

OSOBNÍ TRENÉŘI

Samozřejmostí našeho Gymu je profesinální přístup ke klientům, kterým vždy doporučíme to NEJLEPŠÍ. Při klientově zájmu o osobní a individuální trénink naši licencovaní trenéři zhodnotí vaše fyzické předpoklady a sestaví vhodný tréninkový plán.